WYCIECZKA – WROCŁAW

21.06. 2018 r. odbyła się, 2 -dniowa wycieczka do Wrocławia. Nasi uczestnicy wraz z rodzicami i instruktorami podziwiali piękny wrocławski rynek i Ratusz, który jest symbolem miasta, a także mieli szansę spacerować uroczymi zaułkami i uliczkami miasta , gdzie nie sposób było pominąć krasnali, które są jego symbolem. Oczywiście znalazł się też czas na odpoczynek i relaks, a także wspólny posiłek, po którym udaliśmy się na specjalny pokaz do fontanny multimedialnej która znajduje się na Hali Stulecia.

W drugim dniu też nie zabrakło atrakcji, odwiedziliśmy niesamowity Ogród Japoński, który zachwycił nas bujną i egzotyczną roślinnością, a następnie udaliśmy się do Zoo, w którym zwiedziliśmy nowoczesne Afrykanarium z akwariami, basenami i tunelami pełnymi morskich stworzeń. W Zoo czekało na nas wiele innych atrakcji np. jedną z nich była motylarnia która zachwyciła naszych podopiecznych pięknymi motylami, które latały bezpośrednio nad ich głowami.

Pomimo napiętego planu wycieczki, wszystko się udało a nasi uczestnicy  byli szczęśliwi z tak atrakcyjnego wyjazdu, który bardzo im się podobał i sprawił im wiele radości.

bty
bty
bty
bdr
bdr
bty